Obrovský úspěch konceptu vedl vedení automobilky Jaguar&Land Rover k rozhodnutí o tom, že v létě roku 2020 začne dodávat zákazníkům elektromobil "oblečený" do karosérie možná nejkrásnějšího automobilu všech dob. Tím je Jaguar E-Type.

Automobilka bude vyrábět jak zbrusu nové vozy, tak i provádět přestavbu klasických exemplářů se spalovacím motorem na elektromobil. V takovém případě bude ovšem taková operace reverzibilní.

Z vnějšku se na karosérii nebudou dělat žádné změny. Jediným rozlišovacím prvkem se stanou LED hlavní světlomety. V interiéru se pak objeví digitální přístrojový panel, a za příplatek i displej multimediálního systému.

Baterie se dostane pod přední kapotu a za ní má být umístěn motor. Hmotnost baterie údajně bude údajně shodná s tím, kolik vážil klasický šestiválcový spalovací agregát. Výkon motoru se bude opět přenášet na zadní kola.

Parametry samozřejmě zatím známy nejsou, stejně jako cena. Pokud by však zůstaly shodné, jako v případě konceptu, tak by kapacita baterie dosáhla 40 kWh, což postačuje na dojezd zhruba 270 kilometrů v reálném provozu.

Hodnota zrychlení z nuly na sto kilometrů v hodině činila u konceptu 5,5 sekundy, což je o sekundu lepší údaj než v případě vozu, který pro svůj pohon využíval benzin.